איך יוצרים עסק קבוע במשחק ותאטרון? דוגמא מהעסק שלי.
רויטל רפאלי

איך יוצרים עסק קבוע במשחק ותאטרון? דוגמא מהעסק שלי.

כשהתחלתי להקים את “הפעוטרון” תאטרוני סיפור לילדים בגיל הרך, היה לי חשש שבגלל שזה עסק עצמאי- לא תהיה לי עבודה קבועה. פה ושם אעביר תאטרון סיפור בספריה כלשהי אבל – זה לא קבוע. זה תלוי בשיווק תמידי למלא יומן. ניסיתי לחשוב איך אני יכולה לשווק פעם אחת ולהשיג עבודה קבועה?

בעצם הבנתי שלי אישית יש העדפה ברורה- אמנם על הפעלה חד פעמית אקבל תשלום גדול יותר אבל לי חשובה העבודה הקבועה שמבטיחה לי שכר קבוע ושקט כלכלי וגם חוסכת לי שיווק תמידי.

מאז כל עבודה שלי התמקדתי בחוגי תאטרון סיפור קבועים. הנה דוגמא ליצירת עבודה קבועה ממש השנה: במתנ”ס הקרוב לביתי הציעו לי להעביר תאטרון סיפור, כמובן שהסכמתי אבל קבעתי גם פגישה. בפגישה דיברתי עם מנהלת המתנ”ס על החשיבות של יצירת תאטרון סיפור לגילאים הממש צעירים- גילאי 2-3 שזקוקים למשהו יותר אינטימי. הצעתי לה – שפעם בחודש אני אעביר תאטרון סיפור לצעירים- בגלל שזה משהו קבוע אגבה מעט פחות תשלום. המנהלת התלהבה והסכימה.ת כך- שניתן יהיה לייצר עוד עבודה.

הנה סירטון של פחות מדקה  לתאטרון סיפור שאעביר במתנס השבוע.

אז מה השגתי? הציעו לי עבודה חד פעמית, אני זיהיתי צורך שקיים והצעתי הצעה עיסקית שהיא מצוינת לשני הצדדים. כעת יש לי פעם בחודש תאטרון סיפור במתנ”ס הקרוב לביתי. זהו הלך הרוח של עסק.

אז איך לבנות עסק קבוע ממשחק ותאטרון? יש לך רעיון? למה שלא תתפרעו ותכתבו כל רעיון לעסק במשחק ותאטרון ואיך אפשר לייצר ממנו סדרת עבודות. מחכה לקרוא.

 

רוצה לקבל מייל כל פעם שאני מוציאה פוסט חדש?

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן